Sponsoring

Klub Sportowy „PIAST” Jabłonna

Szanowni Państwo!

Pragniemy zwrócić się do Państwa z ofertą sponsoringu sportowego. Przez wiele lat działaliśmy jako nieformalna drużyna piłkarska. Korzystając z okazji, że powstaje w naszej miejscowości kompleks sportowy, a przede wszystkim chcąc zaistnieć na szczeblu rozgrywek ogólnopolskich, założyliśmy prawnie działające Stowarzyszenie sportowe pod nazwą K. S. „PIAST” Jabłonna. W lutym 2010 roku, Klub został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego (numer KRS 0000347819), jednocześnie uzyskując osobowość prawną. Od tej pory działamy w pełni profesjonalnie.

Nasz klub to nie tylko piłka nożna. Aby zachęcić lokalną społeczność do uprawiania sportu ,chcemy w przyszłości tworzyć również inne sekcje sportowe.

Naszym głównym celem jest:

• promocja aktywnego i zdrowego stylu życia, a co za tym idzie przeciwdziałanie patologiom społecznym,

• zachęcenie do aktywności fizycznej dzieci i młodzież, wpłynie to na zmniejszenie panującej wśród nich agresji oraz ograniczenie siedzącego trybu życia.

Dla realizacja tych celów musimy sprostać wielu wyzwaniom, także tym finansowym. Poniżej przygotowaliśmy propozycje wsparcie naszej działalności. Wierzymy, że nasza oferta zachęci Państwa do podjęcia wspólnego wysiłku na rzecz rozwoju sportu oraz poprawy kondycji fizycznej i zdrowotnej naszego społeczeństwa.

DAROWIZNA NA RZECZ KLUBU

Zapisy ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych umożliwiają odliczenie od podstawy opodatkowania darowizny przekazanej na rzecz stowarzyszenia (K.S. „PIAST”) do wysokości 10%. W przypadku osób fizycznych, darowiznę przekazaną na rzecz K.S. „PIAST” można odliczyć w wysokości do 6% podstawy opodatkowania.

Dane i numer konta, na który można kierować wpłaty:

KLUB SPORTOWY „PIAST”

ul. Kościelna 1, 64-308 Jabłonna

Bank: Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach,

nr konta bankowego: 83908100062001000238070001

ZALETY SPONSORINGU SPORTOWEGO

Szeroka publiczność

Poprzez zawody sportowe, media oraz informacje na stronieinternetowej reklama dociera do szerokiej widowni. Przekaz jest widoczny praktycznie dla wszystkich grup docelowych. Kibicami są osoby wszystkich kategorii wiekowych, stanowiący przekrój różnychgrup społecznych. Koszt dotarcia jest wielokrotnie niższy aniżeli wprzypadku tradycyjnej reklamy,

Niewymuszona oglądalność

Widzowie obserwujący zawody sportowe oglądają reklamę w sposóbniewymuszony, w przeciwieństwie do innych form reklamy.

Nie nachalność jaką może prezentować reklama tradycyjna

Sponsor jest postrzegany jako firma partycypująca w kosztachwydarzenia sportowego, nie działająca jedynie z pobudek czysto komercyjnych.

Pozwala skojarzyć produkt reklamowany z takimi elementami sportu jak:

dobroczynność, szczodrość, energia, dynamika, szybkość, młodość,zdrowy tryb życia, rywalizacja, zwycięstwo.

Wzbudza silne emocje

Emocje towarzyszące spotkaniu sprawiają, że widz podświadomiezapamiętuje reklamodawcę. Drugi skutek emocji jest taki, żezapamiętywanie nazw i znaków firm sponsorskich jest dużo lepsze i silniejsze

Doskonały public relations

Sponsoring może doskonale pomóc w sprzedaży produktu poprzezwykreowanie pozytywnego do niego nastawienia,może spowodować poprawienie znajomości marki. Firmy reklamujące się poprzez sport są postrzegane jako nowoczesne, zamożne, sprzyjające zdrowiu i higienie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż obecne czasy nie są zbyt dobrym okresem do sponsoringu, dlatego też będziemy wdzięczni za każdą pomoc, nawet najmniejszą.

NASZYM SPONSOROM OFERUJEMY:

>ekspozycję logo firmy na strojach meczowych zawodników, dresach i

odzieży treningowej,

>ekspozycję logo i reklamy na stadionie,

> ekspozycja logo firmy na oficjalnych wydawnictwach Klub:

plakatachmeczowych, zaproszeniach, kalendarzachitp.

> prawo do wykorzystania herbu Klubu przez Państwa Firmę w celach

promocyjnych.

>możliwość promocji firmy podczas meczów,

> promocję firmy na stronie internetowej K.S. „PIAST”

> certyfikat pamiątkowy potwierdzający status firmy wspierającej K.S. „PIAST”

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, iż nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich form przekazu marketingowego, w związku z powyższym jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące innych metod promocji. Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa Firmy, a ewentualna współpraca pozwoli na obopólną satysfakcje.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Zarząd K.S. „Piast” Jabłonna