Mateusz Wojciechowski

Mateusz "KASZANA" Wojciechowski - numer 6

1. Piłka nożna - czym tak na prawdę dla Ciebie jest ?

⦁ W piłkę gram od dziecka, to była moja pasja.

2. Pamiętasz swój pierwszy mecz w barwach Piasta ? Jakie emocje Tobie wtedy towarzyszyły ? Jak w ogóle tutaj trafiłeś ?

⦁ Oczywiście, to był mecz w Urbanowie. Strzeliłem wtedy bramkę dwukrotnie dobijając piłkę w stronę bramki.

3. Ile lat wtedy miałeś ?

⦁ Jeśli mnie pamięć nie myli to miałem 22 lata.

4. Na jakiej pozycji grasz w klubie ? I na jakiej chciałbyś zagrać ?

⦁ Napastnik. Na innej ? Hmm, napastnik hah.

5. Co czujesz kiedy zdobywasz bramkę dla swojej drużyny ?

⦁ Czuję to co każdy zawodnik w drużynie, ogromną radość. Ale największą, kiedy ta bramka daje nam cenne 3 punkty.

6. Kiedy przegrywasz próbujesz wyciągnąć wnioski czy szybko zapomnieć o tym co się wydarzyło ?

⦁ Staram się wyciągać wnioski. Chcę aby mój kolejny mecz był lepszy od poprzedniego.

7. Wygrana - sprawia dużo radości ?

⦁ Oooo i to jeszcze jak ! Sam dobrze wiesz jak to jest po wygranym meczu.

8. Najbardziej pamiętna bramka jaką zdobyłeś to... ?

⦁ Najbardziej pamiętny mecz, tak powinno brzmieć pytanie. To spotkanie z 13 maja 2018 roku. Mierzyliśmy się wtedy na swoim boisku z TS 05 Nowy Tomyśl. Wygraliśmy wtedy 5-3 a ja strzeliłem aż 4 bramki. Brawo ja !

9. Mecz którego nie chcesz pamiętać to...?

⦁ To nasz ostatni ligowy mecz z Orłem Rostarzewo. Wtedy pod koniec meczu totalnie odcięło mi prąd i brzydko sfaulowałem byłego kumpla z drużyny. Bardzo żałuję tego co się stało i przepraszam Cię Adrian !

10. Z kim najlepiej się dogadujesz w zespole ?

⦁ Ze szwagrem hahahah.

11. Kogo będzie Ci najbardziej brakować w klubie jeśli odejdzie lub zakończy karierę ?

⦁ A ktoś odchodzi ?

12. Jak oceniasz pracę obecnego trenera i kierownika zespołu ?

⦁ Dobrze, nie mam nic złego do powiedzenia w tej kwestii.

13. Jak oceniasz sytuację i atmosferę w klubie ?

⦁ Moim zdaniem jest oki.

14. Chciałbyś coś zmienić w klubie ?

⦁ Nie, na chwilę obecną wszystko jest tak jak powinno.

15. W jakim wieku chcesz zakończyć swoją karierę piłkarską ?

⦁ Chcę grać tak długo, dopóki zdrowie mi na to pozwili.

16. Czy po zakończeniu kariery piłkarza chcesz zaangażować się w klubie w inny sposób ?

⦁ Oczywiście, że tak. Ale w jakiej roli to czas pokaże.

17. Jak oceniasz pomysł powstania klubowej telewizji i możliwość oglądania swoich bramek lub bramek kolegów z zespołu ?

⦁ Super, fajnie zobaczyć swoje bramki i błędy.

18. W tym roku nasz klub obchodzi 10-cio lecie. Jak Twoim zdaniem podsumujesz ten czas ? Wypowiedz się w kilku słowach.

⦁ Dwa słowa. Brawo MY ! :)

19. Jakieś postanowienia na nowy sezon ? Bo obecnego chyba nie da się dokończyć ze względu na epidemie koronawirusa. Co myślisz na ten temat ?

⦁ Czekam niecierpliwie na powrót do gry. Damy radę i pokażemy się z jeszcze lepszej strony.

20. A na zakończenie kilka słów od siebie...

⦁ Pozdrawiam, Kaszana.