JUBILEUSZOWE 10 DERBY: Orzeł Rostarzewo - Piast Jabłonna

Już w nadchodzącą niedzielę 29 kwietnia, zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu do Rostarzewa. Właśnie tam rozegramy dziesiąte oficjalne derby gminy Rakoniewice.

Mecz zostanie rozegrany o godzinie 14:00.

W nadchodzącym tygodniu przed meczem z Orłem zarząd Piasta będzie dopełniał formalności związanych z pozyskaniem aż trzech nowych piłkarzy ! Szczegóły już wkrótce, kiedy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Takim plusem na dowód tego, że zmierzamy w dobrym kierunku jest powrót do gry Pawła Łatki, który w powrocie strzelił jedną z bramek drużynie z Przyprostynii. Natomiast drugim, ale za to ogromnym plusem jest zakontraktowanie wyśmienitego bramkarza Adriana Guzka, który od czasów Mateusza Kubickiego jest uważany za najlepszego zawodnika Piasta na pozycji bramkarza.

SZYKUJEMY SIĘ NA SEZON 2018/2019 !