06.05.2018

Ogrol Sielinko 1 (0) - (1) 2 Piast Jabłonna

Fantastyczny mecz w wykonaniu ekipy Łukasz Zboralski
Podopieczni naszego trenera założyli wysoki pressing pod koniec pierwszej części spotkania i po fantastycznym dośrodkowaniu Jakub Waśkowiak piłkę do siatki wpakował Mateusz Wojciechowski.

Druga część spotkania długo przebiegała pod dyktando gospodarzy, ale genialną akcją popisał się Tobiasz Jaskulski, który dograł piłkę do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Jakuba Waśkowiaka i to on podwyższył wynik na 2-0 !

W 75 minucie spotkania piłkarz gospodarzy po brzydkim faulu ujrzał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę i od tamtej pory graliśmy w przewadze jednego zawodnika.

Zdziwienie na naszych twarzach pojawiło się w 84 minucie, kiedy sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gospodarzy w sytuacji, gdzie ewidentnie piłkarz Sielinka wyłożył się przed naszym bramkarzem. Rzut karny został pewnie wykonany przez piłkarza Ogrola.

W 96 minucie spotkania sędzia zagwizdał po raz ostatni i tym samym wyrównaliśmy dorobek punktowy z rundy jesiennej !

Reasumując... Na słowa uznania zasługują nasze cztery nowe nabytki Adrian Guzek, Tobiasz Jaskulski,Krystian Nadobnik oraz Paweł Łatka. Dziś pokazali się z na prawdę znakomitej strony.

Na pochwałę zasługuje także duet napastników Mateusz Wojciechowski i Jakub Waśkowiak. To właśnie oni w pierwszej połowie wyprowadzili nas na prowadzenie.

Ogólnie rzecz biorąc nawet wracający po kontuzji Bartosz Matuska czyścił wszystko aż miło było patrzeć na naszą obronę z równie fantastycznymi dziś Dominik Kramski,Eryk Iks i Przemek Pajchrowski.

Swoje okazje miał również Włodzimierz Nitschke, który trafił w słupek.

Zmiennik Michał Haraszczak wszedł na kilka minut i zanotował 3 ważne przechwyty.

Już wkrótce krótki filmik z tego spotkania.